1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Serwis kawowy ANIA proj. K. Kowalskiego, Zakłady Porcelitu Stołowego "Tułowice", Polska, lata 70. (nr 6669824)

SERWIS KAWOWY ANIA PROJ. K. KOWALSKIEGO, ZAKŁADY PORCELITU STOŁOWEGO "TUŁOWICE", POLSKA, LATA 70.

Good Old Things

Cena: 500 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Porcelitowy serwis kawowy dla 6 osób "ANIA" wykonany w Zakładach Porcelitu Stołowego "TUŁOWICE" w Tułowicach, według projektu Kazimierza Kowalskiego z 1964 roku. Porcelit szkliwiony w odcieniu brązu od jasnobrązowego do czarnego. Ma formę dwóch walców nałożonych na siebie: ; górna część o mniejszej średnicy, dolny walec o większej średnicy. Imbryk wyposażony w siteczko. w skład serwisu wchodzą: 6 filiżanek, 6 spodków, dzbanek, mlecznik i cukiernica z pokrywką. Stan zestawu oceniam na bardzo dobry, nosi niewielkie ślady użytkowania. Każdy element zestawu jest od spodu sygnowany. Zestaw wykonany ze szkliwionego porcelitu w odcieniach brązu.

Wymiary dzbanka:

wysokość 15 cm | szerokość 22 cm | średnica 14 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top