1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria vintage
  3.  > Naszyjniki i wisiory
  4.  > Silver 925 hand made with Love srebro kolczyki wisior z łańcuszkiem dowcipny design (nr 6189801)

SILVER 925 HAND MADE WITH LOVE SREBRO KOLCZYKI WISIOR Z ŁAŃCUSZKIEM DOWCIPNY DESIGN

studiolepianka

Cena: 186 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Srebrny komplet -dowcipny design. Kolczyki i wisior na lańcuszku. Zabawny żabi design. Wybite próby 925 . Kolczyki na sztyfcie. Pudełko introligatorskie - hand made in Love. Kolczyki - 1,2 x 1,2 Zawieszka -1,8 x około 2,4 Łańcuszek- 45 cm długości Opakowanie - około 10 x 10 x 2,5 cm Stan zachowania bardzo dobry. Minus -jedna z zatyczek nie jest oryginalna. Uwaga! Nie czyszczę srebra do sprzedaży.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #hand made vith love, #prezent srebro silver 925, #srebrny komplet dowcipny, #żaby frogs charmsy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top