DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Skarb od M. Caugant przedmiot z duszą wart ukochania kaczka jak żywa; ) (nr 5151975)

SKARB OD M. CAUGANT PRZEDMIOT Z DUSZĄ WART UKOCHANIA KACZKA JAK ŻYWA; )

studiolepianka

W dniach 01.09.2017 - 14.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 14.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Szlachetnie fajansowa w całości ręcznie wykonana kaczka - naczynie z przykrywką. Z kolekcjonerskiej, poszukiwanej, francuskiej serii zwierząt autorstwa Michela Caugant. Sygnowana od spodu. Przykrywka z rantem zabezpieczającym przed spadaniem. Oryginalna forma, świetne wykonanie. Fakturowa przykrywka, żywe, naturalistyczne barwy. Artystycznie szkliwiona, ręcznie malowana. Niestety nie jest pełnowartościowa. Mimo nadpęknięcia / minimalnie i tylko od środka widocznego / pozostaje użytkowa i może być doskonałą ozdobą domowej kuchni :) Góra 17 x 9. Dół 9 x 5,5 góra podstawy około 13,5 x 8 wys. Podstawy 3,5 cm. Stan zachowania - wizualny od zewnątrz bardzo dobry minus / mikro uszczerbek na rancie podstawy, przypatrzeć z bliska się trzeba /. Przykrywka bardzo dobry. Podstawa niestety nie pełnowartościowa, wizualnie dobry, ale po bliższym przypatrzeniu się widać i słychać nadpęknięcie. Ech... Wielka szkoda, bo to Rarytas i skarb wielkiej urody dla kolekcjonera.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #francuski, #kolekcjonerska, #kuchnia, #rarytas
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top