DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Skarb z Portmeirion Botanic Garden 1972 duża porcelanowa łyżka wazowa. (nr 5164945)

SKARB Z PORTMEIRION BOTANIC GARDEN 1972 DUŻA PORCELANOWA ŁYŻKA WAZOWA.

studiolepianka

W dniach 01.09.2017 - 14.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 14.09.2017.

Cena: 218 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Skarb z Portmeirion. Łyżka wazowa, do dużej wazy. wazy jeszcze nie udało mi się upolować. Ale wszystko przed nami ;) Łyżka jest imponująca !!! Użytkowa i bardzo dekoracyjna. Dziurka do zawieszenia. Bogate dekoracyjne zdobienia autorstwa SUSAN WILLIAMS ELLIS. Kolory żywe, wyraziste. Wykończenie satynowo - błyszczące.sygnowana the botanic garden portmeirion 1972 dishwasher, freezer, microwave safe. Oven to table. Długość od spodu 27,5 dł. Od góry prawie 32 cm szer. Rączki 3,5 i 2 cm grubość 1 cm łyżka 11 x około 4,5 cm. Stan zachowania bardzo dobry. Minus za ryskę od tyłu przy sygnaturze. Wada fabryczna? Poza tym wręcz idealny Stan jak na przedmiot z 1972 roku;) Wartość kolekcjonerska.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #botanic garden, #kolekcja, #kolekcjonerska, #portmeirion
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top