1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Kosze, pojemniki i pudełka
  4.  > skrzynia na skarby (nr 6871894)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

SKRZYNIA NA SKARBY

Faristo

W dniach 08.12.2023 - 07.01.2024 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 07.01.2024.

Cena: 199 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Ręcznie malowana skrzynia na skarby. Idealna do pokoju maluszka na zabawki:) Możliwość dopisania imienia lub innego tekstu. Skrzynia jest malowana farbami ekologicznymi odpornymi na wodę, można przecierać ją wilgotną szmatką.
Wymiary skrzyni to 50cm długość X 27,5cm szerokość i 30cm wysokość.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Malowane specjalnie dla Ciebie.

Tagi: #mebelek, #prezent, #skrzynia, #zabawki

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Faristo

Skład Rzeczy Ładnych. Dla Ciebie. Dla Twojego domu. Na prezent. Dla pocieszenia i chwili radości. Ręcznie malowane farbami ekologicznymi, drewniane dekoracje dla domu, dla dziecka, na ślub. Spersonalizowane prezenty i pamiątki ważnych chwil.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Faristo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top