DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > specjalnie dla Pani Dagmary efektowny Duży Portmeirion Botanic Garden duży oryginalny przyprawnik na sól, cukier puder (nr 5163507)

SPECJALNIE DLA PANI DAGMARY EFEKTOWNY DUŻY PORTMEIRION BOTANIC GARDEN DUŻY ORYGINALNY PRZYPRAWNIK NA SÓL, CUKIER PUDER

studiolepianka

W dniach 01.09.2017 - 14.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 14.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duży Porcelanowy przyprawnik z serii PORTMEIRION z rysunkami Susan Williams Ellis. Z kultowej serii BOTANIC GARDEN. Na cieplej bieli porcelany galanhus -snow drop, crocuses i charakterystyczny duży motyl. Bez sygnatury, ale zdobienie i forma nie pozostawiają wątpliwości. ... Całość na satynowo - błyszcząco szkliwiona. Od spodu porządna plasticzana zatyczka. Jest to niewątpliwie starsza edycja. Użytkowa, kolekcjonerska rzecz. Na sól, cukier puder. ..
Dół 6,5 cm góra 5 wys. TROCHĘ ponad 16,5 cm
Stan zachowania bdb minus, drobne ślady użytkowania. Bez uszczerbków I większych wad. Bardzo efektowne i rzadko spotykane naczynie.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #botanic garden, #kolekcja, #kolekcjonerskie, #portmeirion
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top