DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Starej daty Chikaramachi made in japan porcelanowy kabaret ręcznie malowany (nr 4963344)

STAREJ DATY CHIKARAMACHI MADE IN JAPAN PORCELANOWY KABARET RĘCZNIE MALOWANY

studiolepianka

W dniach 01.09.2017 - 14.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 14.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Porcelanowy kabaret ręcznie malowany. Sygnowany CHIKARAMACHI MADE IN JAPAN. Piękna rzecz i rzadko spotykana w tak dobrym i kompletnym stanie zachowania. Uchowała się nawet przykrywka . Zestaw składa się ze specjalnie profilowanej tacki - podstawki z uszkami szer. 16,5 x 5,5 dół 12 x 5 wys. 3 / niecałe 1,5 cm , solniczki z siedmioma dziurkami od góry i naturalnym korkiem od spodu- dół 2,5 góra 2,5 wys. 5 cm , pieprzniczki z jedną sporą dziurką i plasticzaną zatyczką od spodu - dół 3 cm wys. 5 , 5 cm , oraz z pojemnika z przykrywką różnorakiego zastosowania / z założenia pewnie na chrzan, lub paprykę / . Pojemniczek większy od solniczki i pieprzniczki, przykrywka z rantem zabezpieczającym przed spadaniem I z dziurką na łyżeczkę. - dół nie całe 4,5 góra 4 otwór 2,5 wys calkowita z przykrywką 6 cm, bez nie pełne 5 cm . Dokładam odpowiednio stareńką, maleńką łyżeczkę platerowaną 8 x 1,5 - sygnowana nie bardzo czytelnie. Cały zestaw sygnowany, solniczka i pieprzniczka tylko made in japan. Porcelana nie wygląda na gatunek pierwszy, drobne wady wykonania, ale bez pęknięć I uszczerbków. Całość ręcznie malowana w wykończeniu satynowo -,matowym. Ciekawe złożenie barw, kojarzące się z jesienną urodą pustyni. ..hmmm... Fragmenty białe satynowo - błyszczące. Złocenia.
Stan zachowania - jest to stara rzecz, więc ślady użytkowania są naturalne. Wady wykonania drugiego gatunku. Bez uszczerbków I pęknięć. Piękna rzecz godna ukochania.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kabaret, #noritake, #porcelana.porcelanowy, #starej daty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top