1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Starej daty dwa porcelanowe wazony ręcznie malowane (nr 4652533)

STAREJ DATY DWA PORCELANOWE WAZONY RĘCZNIE MALOWANE

studiolepianka

Cena: 96 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Starej daty , z duszą Wazony dwa. Porcelanowe, sygnowane, choć nie umiem się rozeznać. ..jeden stemplowany drugi ręcznie, złotem podpisany. . Stareńkie, znakiem czasu naznaczone, choć wciąż użytkowe i dekoracyjne. Jeden w lepszej formie / ten ze stemplem/, drugi klejony /widać na zdjęciach / w nieco gorszej kondycji. Oba jednak długo jeszcze służyć mogą. Użytkowe, ozdobne. Ręcznie zdobione. Tło matowe, tablicowo czarne, wzór różany satynowy. Widać pociągnięcia pędzla. Jedna strona wzorzysta, druga gładka. Ciekawa forma z uszkami ;)
Godne ukochania, uchowania ...
Pękatość 8,5 dół 6,5 góra 7,5/ 4,5 otwór 2,5 wys. 12,5 cm
Stan zachowania dobry, jak na rzecz tak stareńką...dobry bardzo....choć jeden klejony, drugi z rysą. ..wciąż do dalszego życia gotowe ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #antyk, #ręcznie malowane, #róże, #stare
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top