1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Starej daty grubo szklana pudernica (nr 4701920)

STAREJ DATY GRUBO SZKLANA PUDERNICA

studiolepianka

W dniach 02.09.2018 - 30.09.2018 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 30.09.2018.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Pudernica grubo szklana z nakrętką sygnowaną E.P. N. S. Co już dawno było. ..i kolor na mosiężno złoty zdążył się zmienić. Sześciokątna, ciekawa graficznie ozdobna forma. Przeznaczenie na cukier puder na stół do podania. Duża, poręczna, mocna. Nakrętka z dużą ilością dziurek.
Dół 7,5 x nieco ponad 6 cm góra 5,5 x 4,5 nakrętka szer. 4,5 wys. 4 cm
wysokość podstawy 11 z nakrętką 13,5 cm
Stan zachowania - drobny uszerbek na niewidocznym gwincie. Poza tym jak na starą rzecz bdb. Drobne ślady użytkowania, dodające autentyczności.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #grubo szklana, #pudernica, #starej daty, #sztuka stołu
studiolepianka

Zamówienia opłacone do 01.09 zostaną wysłane przed moim urlopem ;)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top