DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Stelenes (nr 4966426)

STELENES

Amade

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Delikatny motyl przycupnął w zielonym cieniu, rzucanym przez drzewa lasu... Z pewnością każda romantyczka wyobrazi sobie takie wyjątkowe miejsce, w którym chciałaby się znaleźć. Naszyjnik inspirowany naturą przywodzi takie marzenia. W samym centrum naszyjnika rozprostowuje skrzydła miedziany motyl, złożony wcześniej jak origami, poniżej tajemniczym ogniem błyszczy kropla labradorytu. W zależności od kąta patrzenia widzimy niebieskie lub zielone refleksy. Nad motylem wkomponowałam w łańcuszek kulki sokolego oka. Sam wisior (motyl + kropla) ma ok. 5 cm wysokości i 3 cm szerokości. Długość naszyjnika to ok. 46 cm, ale nie ma problemu, żeby go nieco wydłużyć. Biżuterię pakuję w ozdobne pudełeczko, więc od razu może stać się prezentem dla wyjątkowej osoby.

TAGI: #labradoryt, #miedź, #motyl, #romantyczny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Amade

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top