1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Doniczki i wazony
  5.  > Stolik "Bonsai" - pod rośliny doniczkowe i nie tylko (nr 6681493)

STOLIK "BONSAI" - POD ROŚLINY DONICZKOWE I NIE TYLKO

Kawa w lesie

Cena: 185 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Drewniany, ręcznie malowany Stolik Bonsai, z nóżkami wykonanymi z przyciętych korków po winie - z odzysku. Drewno użyte do zrobienia tego przedmiotu pochodzi z dobrej jakości odpadów poprodukcyjnych zakładu stolarskiego.

Zrobiony tylko i wyłącznie przy pomocy ręcznych narzędzi do obróbki drewna.

Wymiary: 28x16cm
Wysokość 3cm

TAGI: #doniczka, #drewno, #podstawka, #stół
Kawa w lesie

Ozdoby domu i ciała wykonane w znacznej mierze z elementów pozyskanych z odzysku.
Moimi tematami przewodnimi są upcycling, zero waste i less waste oraz renowacja i refreszing ze sporą dozą kreatywności :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kawa w lesie

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top