DecoBazaar > Dom > Meble > Stoliki Pacman DuoGold (nr 4912421)

STOLIKI PACMAN DUOGOLD

Studio Minimal

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Czas realizacji: 14 dni roboczych
Stoliki wykonane z plastra drewna dębowego oraz drewnianych nóżek. Kolorowe elementy pokryte ekologiczną trwałą złotą farbą(pieknie mieniącą się i błyszczącą) Blat niższego stolika został pomalowany również na złoto, dblat ostał wcześniej odpowiednio wyszlifowany dzięki czemu widać słoje drewna, złoty kolor jeszcze lepiej podbija wzór drewna. Całość zabezpieczona lakierem najwyższej twardości, co daje gwarancję wodoodporności i braku zarysowań. Mogą służyć jako stoliki nocne, kawowe, stoliki na drobne rzeczy, na lampę, lub do salonu. Stoliki są wykonywane z naturalnych plastrów drewnianych poszczególne dostawy różnią się nieznacznie średnicą, odcieniem drewna i usłojeniem. Wszystkie stoliki posiadają charakterystyczne pęknięcie blatu, powstaje ono naturalnie w trakcie procesu suszenia drewna.

Stoliki mogą zostać wykonane w srebrnym kolorze i miedzianym, oraz w dowolnym zestawieniu kolorystycznym, zarówno z metalicznymi jak i kolorowymi farbami.

Wysokość niższego stolika- 50cm
Wysokość wyższego stolika 60cm (na życzenie wykonamy stolik w dowolnej wysokości) przy składaniu zamówienia prosimy o podanie wysokości na jaką mamy wykonać stolik
Średnica 42-47cm.

TAGI: #drewno, #stolik kawowy, #stolik nocny, #złoto
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Studio Minimal

Top