1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Strzeżone Tajemnice - owijana bransletka z taśmy w meandry i metalizowanych nici, koraliki szklane, zapięcie toggle - kłódka i kluczyk (nr 6295189)

STRZEŻONE TAJEMNICE - OWIJANA BRANSLETKA Z TAŚMY W MEANDRY I METALIZOWANYCH NICI, KORALIKI SZKLANE, ZAPIĘCIE TOGGLE - KŁÓDKA I KLUCZYK

Pathwork

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Elegancka bransoletka w stylu boho. Zawijana dwukrotnie, złożona z 4 elementów: tkana taśma w etniczne wzory - meandry, żyłka jubilerska z koralikami szklanymi, 2 zaplatane sznury z metalizowanych nici.
Całość połączona zakończeniami w kolorze złota z zapięciem toggle w kształcie kłódki i klucza.
Długość bez elementów zapięcia 31,5 cm. Średnica po zapięciu 17 cm. Możliwość przedłużenia do zamówionego rozmiaru.
Produkt wysyłany w ozdobnym woreczku jubilerskim.
Wyrób autorski, wykonany w jednym egzemplarzu.

Tagi: #prezent dla niej, #zawijana bransoletka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Bransoletki boho, Bransoletki na kostkę, Bransoletki z bursztynem
Pathwork

Moje wyroby to biżuteria z materiałów naturalnych.
Lekka, miękka, swobodna. Inspirowana naturą lub kulturą :)
Praca moich rąk daje mi wytchnienie i satysfakcję.
Mam nadzieję, że Tobie przyniesie miłą sercu ozdobę ciała.
Zapraszam - Path
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pathwork

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top