1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Świece i świeczniki
  4.  > Świecznik Kandelabr Flakon Klosz (nr 5789717)
Dzień Dziecka 2019

ŚWIECZNIK KANDELABR FLAKON KLOSZ

ManufakturaKK

Cena: 390 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 17,00 zł / 3,40 zł
Kurier: 22,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Kandelabr to oryginalnie zaprojektowany i wykonany przedmiot, który wspaniale podkreśli wiele rodzajów wnętrz.
Szklana waza powstała pod wpływem inspiracji synagogalnymi lampami oliwnymi jakie zobaczyłam podczas wizyty w Muzeum Izraela w Jerozolimie.
Początkowo projekt istniał tylko na papierze, aż w końcu został zrealizowany we współpracy z Krośnieńską hutą szkła (obecnie Krosno Glass Sp. zo.o.), gdzie szkło zostało wykonane tradycyjną metodą ręczną ze szczególną starannością.
Podstawą dla szklanego elementu jest stalowa konstrukcja tutaj w kształcie graniastosłupa trójkątnego, także wykonana ręcznie, wyczyszczona i pomalowana proszkowo na kolor transparentny.
Ta unikalna kombinacja szkła i stali może sprawdzić się w wielu rolach. Jako świecznik - kandelabr ale także jako wazon na kwiaty, nietypowa doniczka na zioła w kuchni czy lampion (latarnia) ogrodowy. Można także wykorzystać tylko szklaną wazę jako szklany klosz na małe rośliny czy inne drobnostki.
Opis:
Materiał: stal i szkło
Wymiary: 24 x 20 x 18 cm
Stalowy element jest pokryty przezroczystą farbą proszkową w wykończeniu matowym.

TAGI: #nowoczesny, #ręcznie robiony, #świecznik, #szkło
ManufakturaKK

ManufakturaKK powstała z pierwotnej potrzeby kreowania, tworzenia.
Najbliższe mi materiały to stal, szkło, drewno, skóra.
Dlatego najczęściej zobaczycie Państwo u mnie przedmioty wykonane z tych materiałów lub ich połączeń.
Mam nadzieję, że moje projekty będą się podobać.
Zapraszam do mojego sklepu na DecoBazaar i dziękuje za odwiedziny.
Serdecznie pozdrawiam.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ManufakturaKK

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top