1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Szkło
  4.  > szklana patera na nóżce, pucharek (nr 6083633)

SZKLANA PATERA NA NÓŻCE, PUCHAREK

dakry

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Szklana , piękna patera na nóżce, wykonana z grubego szkła.
Pucharek jest ciężki, wpada lekko w miodowy kolor ( prawdopodobnie szkło malowane było z zewnątrz i powoli się kolor zmywa)
Naczynie może służyć na owoce, słodycze...
Przedmiot nie jest nowy, jest stary, używany.
Wysokość 17 cm, średnica kielicha 15 cm, średnica podstawy 10 cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #styl vintage, #szkany pucharek, #szklana patera na nóżce, #szkło stare grube
dakry

Lubię wyszukiwać stare , ciekawe przedmioty vintage.
Zapraszam do mojej galerii przedmiotów starych i starszych .... wyczarujesz nimi klimat dawnych lat...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy dakry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top