1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Szklane kolczyki (nr 6625151)

SZKLANE KOLCZYKI

Karolina Wojsz

Cena: 120 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Unikalne minimalistyczne kolczyki. To eleganckie połączenie szkła i geometrii. Bezbarwne elementy formowane są w ogniu palnika gazowego połączone z elementami ze stali chirurgicznej. Możesz nosić je do sukni wieczorowej jak i do jeansów. Zawsze pięknie rozświetlą twoją szyję.
Materiał:
- szkło borokrzemowe
- stal szlachetna
Długość: 7cm
Szerokość heksagonu: 2cm
Ponieważ wszystkie szklane elementy wykonywane są ręcznie mogą nieznacznie różnić się od siebie.

TAGI: #geometria, #heksagon, #światło, #szkło
Karolina Wojsz

Od kilku lat zajmuję się projektowaniem biżuterii, a wszelką inspirację czerpię z brył otaczającego mnie świata. Obecnie studiuję na ASP we Wrocławiu.Tworząc jedną ze swoich czołowych linii CONECTION, wykorzystałam stal szlachetną, której zgeometryzowane kształty podkreślają prostotę szkła. Charakteryzuje ją delikatność i ponadczasowa estetyka. Odbiór tych wyrobów zależy od światła, co czyni go mniej oczywistym.Szkło stanowi dla mnie sposób na wyrażenie kobiecości. Będąc jednocześnie niezwykle delikatnym i kruchym surowcem, aby uzyskać idealną formę, musi znieść obróbkę w niezwykle trudnych warunkach. Pomimo że nie jest to popularny materiał do produkcji biżuterii, uważam, że jest niezwykle zmysłowy i wierzę, że każda kobieta poczuje moc i siłę, jaka go cechuje.
Używam wytrzymałego szkła technicznego, któremu kształt nadaje w płomieniu palnika tlenowego.

Zależy mi, aby każda osoba posiadająca moje wyroby poczuła energię, jaką niosę jako twórca, dlatego sama pak...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Karolina Wojsz

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top