1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Inne
  5.  > Tasiemka Vintage - Mocny Oranż (nr 6747227)

TASIEMKA VINTAGE - MOCNY ORANŻ

IRIS MANUFAKTURA

Cena: 7 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Kurier: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Tasiemka Vintage: tetrowa bawełna, ręcznie rwana, gnieciona, postrzępione brzegi. Długość 155cm i szerokości 3cm. Idealne do wykorzystania w kreatywnych projektach, do dekoracji domu, prezentów czy do upięcia we włosach, możliwości jest nieskończenie wiele. Papierową bobinkę można ponownie wykorzystać do nawinięcia sznurków, koronek albo np. jako zakładka do książki. Tasiemki Vintage - Iris Manufaktura tworzę w duchu recyklingu/less waste aby zminimalizować powstawanie nowych śmieci, z szacunkiem dla Natury. Wszystkie materiały użyte do realizacji tego projektu pochodzą z odzysku.

TAGI: #dekoracja, #less waste, #recykling, #tasiemka
IRIS MANUFAKTURA

Poznaj moją pasję, której oddaję się bez reszty! Z szacunkiem dla natury i troski o stan otaczającego świata stworzyłam bogatą kolekcję Tasiemek Vintage. Całość wykonana w duchu less waste. Do wykonania nawijek - bobinek, na które nawinięte są tasiemki wykorzystałam makulaturę: niepotrzebne czy też zniszczone papiery, kalendarze, czasopisma. Tasiemki powstały ze wyjątkowych tkanin, ubrań i przeróżnych materiałów z odzysku. Tkaniny ręcznie darte, "gniecione" przez dekatyzację (gotowanie) czy parowanie. Każda bobinka jest inna, oryginalna a tasiemki naprawdę niepowtarzalne. Jeden wzór może być dostępny tylko od kilku do kilkunastu sztuk - to czyni je naprawdę wyjątkowymi. Idealne do wykorzystania w kreatywnych projektach, do dekoracji domu, prezentów czy do upięcia we włosach.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy IRIS MANUFAKTURA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top