1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > TRZY PLISZKI NA CHOINKĘ (nr 4793031)

TRZY PLISZKI NA CHOINKĘ

pliszka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Pliszka domowa należy do ptaków osiadłych. Jest stałym towarzyszem człowieka, przynosi domownikom radość i dobrą energię. Ubarwienie ma zmienne.

Trzy ptaszki uszyte własnoręcznie z tkaniny bawełnianej. Wypełnione wkładem poduszkowym. Zawieszone są na cieniutkim sznureczku.
Do każdego ptaszka doczepiony jest mały, metalowy dzwoneczek.
Kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych - ich wyświetlanie zależne jest od parametrów monitora.

Wymiary i waga:
Wysokość pojedynczego ptaszka (bez sznureczka) – około 7 cm.
Szerokość – około 10 cm.
Waga pojedynczego ptaszka – około 15 g.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
PLISZKA firmuje swoim ogonkiem tylko wyroby wykonane z najwyższą starannością, których zadaniem jest nieść swoim przyszłym właścicielom radość i dobrą energię, ponieważ w ich wykonanie włożono całe serce i całą duszę. Ostatnio PLISZKA poszerza swoją ofertę o obrazki. Oczywiście z ptaszkami w roli głównej! PLISZKA jest też odpowiedzią na trudne pytanie - "Co na prezent?"

TAGI: #ozdoba świąteczna, #ptaszki, #tkanina bawełniana, #zawieszki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy pliszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top