1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Unikat Starej daty - ręcznie malowana wyjątkowo dekoracyjna rzecz do kolekcji dekoracji i lubego użytkowania (nr 6608818)

UNIKAT STAREJ DATY - RĘCZNIE MALOWANA WYJĄTKOWO DEKORACYJNA RZECZ DO KOLEKCJI DEKORACJI I LUBEGO UŻYTKOWANIA

studiolepianka

Cena: 198 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Unikatowa Starej daty fantastyczna i wyjątkowo dekoracyjna rzecz . Porcelanowe przykrycie z uchwytem i odpowietrzającą dziurką - zabezpieczenie przed wysychaniem ... kanapki ... pojemnika z masłem , dżemem ... owoców ;) Duża to rzecz ;) Fakturowa i z niesamowitą prezycją ręcznie zdobiona . Tło w kolorze ecru i stonowane barwy zdobienia . Tło satynowo błyszczące , zdobienie w wykończeniu satynowo matowym . Oryginalna Sygnatura - niestety nie mogę jej odcyfrować . Subtelne złocenia dolnym rancie . W oryginalnym wydaniu być może miała podstawę - niestety nic o tym nie wiem . Dół 17 x 12,5 wysokość 17 cm Stan zachowania -wady fabryczne wynikające z ręcznego wykonania , drobne ślady czasu . Piękna rzecz do dekoracji , kolekcji i lubego użytkowania ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #antyk rzadkość oryginalna, #kolekcja dekoracja, #obraz na porcelanie obrazek, #ręcznie malowane maki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top