DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > unikatowa porcelanowa figurka przykład kreatywności barokowa suknia z materiałowego kwiecia ręcznie robiona (nr 4898409)

UNIKATOWA PORCELANOWA FIGURKA PRZYKŁAD KREATYWNOŚCI BAROKOWA SUKNIA Z MATERIAŁOWEGO KWIECIA RĘCZNIE ROBIONA

studiolepianka

Cena: 88 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Niespotykana to rzecz. Ręcznie malowana porcelanowa figurka - popiersie Damy z założenia przeznaczone do samodzielnego wykonania, usztywnianej barokowej sukni. Cudeńko. Tu w unikatowej i kreatywnej odsłonie. Ręcznie wykonana barokowa suknia. Udekorowane materialowym kwieciem i....podkówką... pewnie na szczęście. Na twardej, materiałem oknejonej podstawie. Gruboszklany Klosz zabezpieczna to cudo kreatywności przed kurzem ;)
Podstawa 9,5 x 0,5 wys. Figurki razem z podstawą 15,5 cm Klosz 9,5 x 14,5 cm Unikatowa i fascynująca to rzecz do inspiracji, kolekcji.
Stan zachowania - Klosz bdb minus , porcelanowe popiersie bdb, suknia i podstawa wymagają nieco odświeżenia / suknia nieco się pomięła pod kloszem /, podstawa na rancie szczególnie. Bez większych wad.
Uwaga!!! Plamki na zdjęciach. ..to krople deszczu; )

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dama, #hand made, #kolekcjonerska, #porcelana.porcelanowyiespoty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top