1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > unikatowy zestaw portmeirion z oryginalnym niespotykanym zdobieniem różanym łazienkowy pojemnik na szczotki i pasty do zębów i pojemnik osłonka (nr 5146334)

UNIKATOWY ZESTAW PORTMEIRION Z ORYGINALNYM NIESPOTYKANYM ZDOBIENIEM RÓŻANYM ŁAZIENKOWY POJEMNIK NA SZCZOTKI I PASTY DO ZĘBÓW I POJEMNIK OSŁONKA

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalny zestaw łazienkowy - pojemnik porcelanowy na pasty i szczotki do zębów i pojemnik, osłonka doniczkowa. Sygnowany " Portmeirion pottery Stoke on Trent Made in England ". Sądząc po sygnaturze pochodzi z początków działalności manufaktury. Jedna jest pomarańczowa, druga już bardziej zielona. Niespotykany wzór różany. Pojemnik ' ciekawa eliptyczna forma z dziurkami. Pojemnik - osłonka - prosty, okrągły. Porcelana mocna, dźwięczna, solidna. Ecru w satynowo - błyszczącym wykończeniu, wzór dwustronny w delikatnych kolorach - matowo - satynowy. Unikatowa rzecz. Użytkowa I dekoracyjna. Pojemnik na szczotki - Góra 13,5 x 7,5 dół 13 x 7 wys. 6,5 cm Stan zachowania bardzo dobry minus. Minimalne ślady użytkowania i drobne wady fabryczne. Bez pęknięć I uszczerbków.
Pojemniczek, osłonka na doniczkę - góra trochę ponad 8 cm dół 7,5 wys. Prawie 6,5 cm. Stan zachowania bardzo dobry minus. Wada fabryczna - starałam się pokazać na zdjęciach. ..bez pęknięć I uszczerbków. Oczywiście z drugiej strony nie ma tej drobnej wady ;) Użytkowa, niespotykana rzecz.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #porcelana.porcelanowy, #portmeirion, #unikatowy, #łazienkowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top