1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kalendarze
  4.  > Urodzinowy przypominacz w stylu shabby chic - wersja maxi (nr 3750740)

URODZINOWY PRZYPOMINACZ W STYLU SHABBY CHIC - WERSJA MAXI

SPATIUM

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Urodzinowy przypominacz – już nigdy nie przoczysz urodzin Twoich bliskich pod warunkiem, że na każdym kółeczku pod danym miesiącem wpiszesz dzień urodzin czy też imienin bliskiej Ci osoby.
Jest to bajecznie łatwe i proste – drewniane kółeczka-przypominajki połączone są metalowymi kółeczkami – można je dowolnie przepinać jeśli w innym miesiącu więcej Twoich bliskich obchodzi urodziny/imieniny a Ty chcesz o nich pamiętać.
Do każdego miesiąca dołączam w standardzie po 3 drewniane kółeczka – razem jest to 36 sztuk , które można dowolnie przewieszać. Jest to proste - metalowe kółeczka są identyczne jak przy kluczach.
Wymiary : 500mm x 160mm x 16 mm
Drewniane kółeczka mają kształt zbliżony do owalu: 38mm - 35 mm

TAGI: #drewno, #postarzane, #shabby chic, #urodziny przypominacz imieniny
SPATIUM

Robię to co kocham.... Kocham to co robię ....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy SPATIUM

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top