DecoBazaar > Dom vintage > Inne > Villeroy ACAPULCO duża szlachetnie porcelanowa taca z uchwytami rarytas na rynku polskim (nr 5053904)

VILLEROY ACAPULCO DUŻA SZLACHETNIE PORCELANOWA TACA Z UCHWYTAMI RARYTAS NA RYNKU POLSKIM

studiolepianka

Cena: 428 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Duża taca z uchwytami, sygnowana Villeroy & Boch made in luxembourg , z wcześniejszej, niezwykle dekoracyjnej serii Acapulco, w której wykorzystano oryginalne ludowe zdobienie meksykańskie. Najwyższej jakości porcelana w bieli ukierunkowanej na ecru, ale bieli i feeria barw :) Porcelana mocna, solidna, dźwięczna. Praktyczne, wygodne uchwyty. Dekoracyjna, użytkowa rzecz, bardzo rzadko spotykana na rynku polskim. Rarytas do kolekcji I na wyszukany prezent;) Średnica góry bez uchwytów 30,5 cm dół 29, 5 cm z uchwytami 36 cm wys. 2,5 / trochę ponad 2 cm . Stan zachowania bardzo dobry.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #acapulco rynki, #kolekcja, #meksykański, #villeroy&boch
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top