1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Metalowe przedmioty
  4.  > Walizkowa maszyna do pisania, Olivetti Lettera 25, Hiszpania, lata 70. (nr 6690409)
Poradnik prezentowy na Święta 2021

WALIZKOWA MASZYNA DO PISANIA, OLIVETTI LETTERA 25, HISZPANIA, LATA 70.

Good Old Things

Cena: 599 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Kultowa, walizkowa maszyna do pisania Olivetti Lettera 25 zaprojektowana przez Mario Belliniego w Hiszpanii w połowie lat 70. Studio 25 zostało po raz pierwszy wyprodukowane w 1974 roku z metalowym korpusem produkowana była do 1980 roku (Począwszy od numeru seryjnego 8300000). Większość maszyn wyprodukowano w Hiszpanii ( również ten egzemplarz, który pochodzi z 1979 roku). Część maszyn po roku 1977 zostało wyprodukowane w Meksyku.
Ta maszyna jest hiszpańską maszyną z metalowym korpusem. (Wersja I).
Maszyna sprawna, w stanie oryginalnym bardzo dobrym, nosi niewielkie ślady użytkowania. Do maszyny dołączona jest jeszcze charakterystyczna, walizka z beżowej eko-skóry jest w stanie dobrym- spękania i uszkodzenia widoczne na zdjęciach.

Wymiary :
W walizce:
wysokość 10 cm | szerokość 36 cm | grubość 37 cm
Bez walizki:
wysokość 9 cm | szerokość 33 cm | grubość 35 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top