1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Wedgwood Antique Blue jasper biskwitowe serce duże puzdro (nr 6460022)

WEDGWOOD ANTIQUE BLUE JASPER BISKWITOWE SERCE DUŻE PUZDRO

studiolepianka

Cena: 186 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wartosciowe i urodziwe Duże O ciekawej sercowej formie puzdro z biskwitowej szlachetnej porcelany angielskiej, sygnowane najwyższą jakością Wedgwood. Porcelana biskwitowa, matowa, niezwykle przyjemna, z fakturowymi białymi wzorami.Rant zabezpieczający przed spadaniem przykrywki . Seria antique blue jasper - użytkowa, bardzo dekoracyjna . Wartość kolekcjonerska. Nadaje się na elegancki i wartościowy prezent. Symboliczny; )
Góra 13,5 x prawie 10 Dół 11,5 x 7,5 otwór 11 x około 7 wysokość podstawy 3,5 wysokość całkowita 5 cm
Stan zachowania bardzo dobry. Piękna rzecz do lubego użytkowania, do kolekcji I na oryginalny, elegancki prezent ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #antyk biskwit kolekcja, #porcelana kolekcjonerska, #sztuka klasycystyczna puzdro, #wedgwood antique blue jasper
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top