DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Wedgwood Ice Rose duże porcelanowe puzdro (nr 4830501)

WEDGWOOD ICE ROSE DUŻE PORCELANOWE PUZDRO

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duże porcelanowe Puzdro z ciekawej serii Wedgwooda z chłodną różą w błękicie. Sygnowane WEDGWOO BONE CHINA MADE IN ENGLAND ice rose. Szlachetność porcelany, jakość i przyjemność dźwięku :) Dół od zewnątrz ryflowany. Przykrywka z rantem zabezpieczającym przed spadaniem. Zdobienie wewnątrz spodniej miseczki i na wieczku. Błyszczące szkliwienie ciepłej bieli. Intrygująco wysoka jakość. Wartość kolekcjonerska.
Do kolekcji I na wartościowy, elegancki prezent. Góra 9,5 dół 8 góra spodniej miseczki 8,5 wys z przykrywką 4,5 cm, bez 3 cm
Stan zachowania bardzo dobry.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #róża, #seria kolekcjonerska, #szlachetna porcelana, #wedgwood
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top