1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Tekstylia
  4.  > Poduszki
  5.  > Wielbłądzica z serii Aral Sistas (nr 6690250)

WIELBŁĄDZICA Z SERII ARAL SISTAS

Kol. Recycled

Cena: 120 zł 96 zł

Najniższa cena z 30 dni: 120 zł
Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 72,00 zł / 14,40 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Upcyklingowa wielbłądzica-poduszka uszyta przeze mnie ze 100-procentowej wełny. Sygnowana ręcznym haftem - logotypem, będącym graficznym skrótem słowa "KOL", oznaczającego w języku kazachskim "jezioro". Wypełnienie z puszystej kulki silikonowej. Wielkość to około 45x40x16 cm. Produkt nie jest zabawką.

Tagi: #handmade, #upcycling, #wełna, #wielbłąd

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Kol. Recycled

"KOL" oznacza w języku kazachskim "jezioro". Wybrałam tę nazwę dla rzeczy, które tworzę. Wśród nich są przedmioty z materiałów pochodzących z odzysku.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kol. Recycled

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top