DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > Wiśnie w Likierze (nr 5041378)

WIŚNIE W LIKIERZE

Pathwork

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Wieloczłonowa bransoleta, złożona z 7 elementów: ręcznie pleciona bransoletka, bawełniane woskowane sznurki z porcelanowym koralikiem i kolorowymi szklanymi koralikami, warkoczyki i elementy oplatane z bawełnianych nici.

Długość bransoletki bez zapięcia 14,5 cm. Długość po zapięciu 17 cm. Możliwość dopasowania długości bransoletki! Minimalna szerokość - długość zakończeń - 2,6 cm.
Całość połączona metalowymi zakończeniami w kolorze srebrnym i zapięciem typu bali / toogle.

Bransoletka jest lekka i giętka.

Produkt wysyłany w ozdobnym woreczku jubilerskim.

TAGI: #bordo, #koralik ceramiczny, #plecione, #warkoczyk
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pathwork

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top