1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Zaproszenia
  4.  > Zaproszenia na chrzest
  5.  > Zaproszenie na chrzest, roczek - samochód (nr 6524690)

ZAPROSZENIE NA CHRZEST, ROCZEK - SAMOCHÓD

Biała Konwalia

Cena: 16 zł

Dostępnych: 99 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Oryginalne i nietypowe zaproszenia na urodziny w formie samochodziku. Zaproszenia są wykonane z 2 warstw sztywnej tekturki - górna warstwa ma ażurowe wycięcia. Na drzwiach samochodu znajduje się grawerowany napis dopasowany do okazji. Po otworzeniu drzwi ukazuje się tekst zaproszenia. Do każdego zaproszenia-samochodu dołączona jest koperta o wymiarach 22 x 11cm. W cenie zaproszenia jest już pełna personalizacja oraz projekt przed wydrukiem.
Wymiary samochodu:
długość - 21cm
szerokość (w najszerszym miejscu) - 9 cm

Cena dotyczy 1 sztuki zaproszenia.
Po dokonaniu zakupu przesyłamy teksty do wyboru oraz projekt przed wydrukiem.
Czas realizacji 3-5 dni roboczych

TAGI: #roczek chłopca, #zaproszenia urodzinowe, #zaproszenie na chrzest, #zaproszenie na roczek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Biała Konwalia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top