1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Zegary
  5.  > Zegar - Nostalgiczny (nr 6927060)

ZEGAR - NOSTALGICZNY

gemi

Cena: 220 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 10,00 zł / 2,00 zł
Kurier: 15,00 zł
Paczkomat InPost: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Czas to chwile, które choć mijają bezpowrotnie to zostawiają w nas ślad. Każde tyknięcie zegara to moment, który teraz ma moc sprawczą. Lubię przelewać moje uczucia na zegary, które tworzę, ponieważ wierzę, że mamy tylko czas, czas, który jest teraz. Miarowe tyknięcia mi o tym przypominają. Weź swój czas i zrób z nim zo chcesz :).
Ten rustykalny zegar mierzy 34 x 44cm i jest wykonany z drewna, ozdobiony strukturalnym wzorem, wykonany ręcznie. Odmierza czas płynąc bezgłośnie i nadaje wnętrzu oryginalnego charakteru.

Tagi: #drewno, #ręcznie wykonane, #rękodzieło, #rustykalny

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy gemi

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top