DecoBazaar > Pan > Inne > ZESTAW 2 BANERÓW ŚCIENNYCH "I LIKE YOU... A LOT" (nr 4396681)

ZESTAW 2 BANERÓW ŚCIENNYCH "I LIKE YOU... A LOT"

Pan Lis

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Zestaw dwóch bawełnianych proporczyków na ścianę z ciepłymi słowami I LIKE U... A LOT. Będą pięknym prezentem dla najlepszego przyjaciela, dziadka, partnera, dziecka, konkubiny, ukochanej cioci, męża lub przyszłego chłopaka :-)
Wskazane jest też kupić je sobie. Powiesić w widocznym miejscu i często zerkać, szczególnie w momentach kryzysu. Nigdy nie zapominać o lubieniu, byciu wyrozumiałym i dbaniu o tę fajną osobę - siebie.

Informacje o produkcie:
/// wymiary:
"I LIKE U": banner - 25 x 19cm, sznurkowa zawieszka - ok. 13cm
"A LOT": banner - 11 x 9cm, sznurkowa zawieszka - ok. 4cm
/// materiały: jasna bawełna, czarny filc, sznurek, drewno
/// metoda produkcji: baner ręcznie wycięty, uszyty, klejony. Drewniana listwa ręcznie cięta i szlifowana. Tylko naturalne materiały.
/// gotowy do zawieszenia
/// stworzony w Polsce z polskich materiałów
/// zdjęcia: Kasia Lisiak

Podoba Ci się baner, ale wolałbyś inny napis lub inny kolor napisu?
Nie ma problemu, skontaktuj się ze mną, a przygotuję coś specjalnie dla Ciebie.

TAGI: #dla rodziców, #prezent dla przyjaciela, #prezent świąteczny, #proporczyki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pan Lis

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top