DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Zestaw solniczka i pieprzniczka sowy, Austria, lata 60. (nr 5024669)

ZESTAW SOLNICZKA I PIEPRZNICZKA SOWY, AUSTRIA, LATA 60.

Good Old Things

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Niezwykły zestaw do przypraw wyprodukowany w Austrii w latach 60. Dwie sówki siedzące na gałęzi, jedna na sól, druga na pieprz, wykonane zostały z odlewu żeliwnego, poddanego później galwanizacji, wnętrze solniczek pokryto powłoką z tworzywa sztucznego, by zapobiec korodowaniu metalu. Całość zachwyca zwłaszcza precyzją wykonania oraz całkowicie niespotykaną formą. Czyż te sówki nie ozdobią każdego stołu?:)
Wymiary:
12 cm | 13 cm | 4 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #austria, kuchnia, lata 60.,, #austria, kuchnia, lata 60.,, #sól i pieprz, #solniczka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top