1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > ZESZYT ze Smokiem, Herkulesem i Koroną (nr 5694203)

ZESZYT ZE SMOKIEM, HERKULESEM I KORONĄ

100% Gabridou

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Nikt się zapewne nie spodziewał tego, że w gwiazdy można obić książkę. A co jeśli można od podstaw zrobić notatnik nimi obity? Przedstawiam Ci właśnie niego. Sklejałam i szyłam go od podstaw, podstawę zrobioną ma z tektury z której robią projekty architekci, a wnętrze to kartki farbowane barwnikami na wiele kolorow: pomarańcz, rożowy, wiśniowy, zielony, błękitny, beżowy. Każdą kartkę farbuję osobno, wyglądają one jakby przeleżały na strychu szmat czasu, ale są nowe, wyprasowane i odpowiednio zszyte. Ważą one 80gr na metr. W tym tkwi ich urok. Okładka jest zrobiona z drelichu, specjalnych farb i pisaków. Przywiązuje dużą wagę do tego aby gwiazdy były dobrze odwzorowane i spędzam nad tym bardzo dużo czasu.

Niestety zdjęcia nie oddają jego prawdziwego piękna, proszę miej to na uwadze. Jego kolor może się różnic trochę od tego co jest na zdjęciach.
Szukasz niebanalnego prezentu? A może prezent chcesz sprawić sobie? Albo wykorzystać go na album, listy, notatnik albo artjurnal?
Śmiało!

A5,
Około 150 kartek.
I dużo miłości.

TAGI: #album, #artjurnal, #pamiętnik, #święta bożego narodzenia
100% Gabridou

Z miłości do introligatorstwa, sztucznych futer i mix-media.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 100% Gabridou

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top