1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Aniołki, figurki, rzeźby
  5.  > Ziarnuszka (nr 6709042)

ZIARNUSZKA

Ziarnuszka

Cena: 149 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Parę słów o Ziarnuszce

Ziarnuszka to tradycyjna słowiańska lalka obrzędowa. Wypełniamy ją monetami i ziarnem, aby przyniosła szczęście i strzegła domowego ogniska. Jej dekoracyjne fartuszki i chusty wykonane są z naturalnych materiałów – bawełny i lnu. Ziarnuszka nie ma twarzy – dzięki temu nie jest próżna i nie przegląda się przez całe dnie w lustrze, może skupić się na strzeżeniu całej rodziny.

Jak tworzymy Ziarnuszki

W naszej pracowni tworzymy je ręcznie, z wielką miłością i starannością. Nie ma dwóch takich samych Ziarnuszek. Podczas ich przekazujemy dobre intencje i energię Ziarnuszce.

Jak zadbać o Ziarnuszkę

Powinna stać w honorowym miejscu, najlepiej blisko kominka, w centralnej części domu. Aby ją przekupić, można podarować jej koralik lub guzik.

Tagi: #dla niej, #motanka, #prezent, #ziarnuszka

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Inlove Katarzyna Laszkiewicz
Adamowo, 58F, Wolsztyn
NIP: 923-170-63-19
Ziarnuszka

Ziarnuszka to tradycyjna słowiańska lalka obrzędowa. Wypełniona monetami i ziarnem ma przynieść szczęście i strzec domowego ogniska.

W naszej pracowni tworzymy je ręcznie, z wielką miłością i starannością. Nie ma dwóch takich samych ziarnuszek.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ziarnuszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top