1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > Zielony notesik z brokatem i czerwonymi akcentami (nr 6650147)

ZIELONY NOTESIK Z BROKATEM I CZERWONYMI AKCENTAMI

Rzeczy Silene

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Mały (mniejszy niż A6) notesik, ręcznie szyty z białego papieru 80 g przekładanego kartkami papieru zielonego, w twardej oprawie obłożonej ręcznie robionym papierem klajstrowym, i z czerwoną wyklejką i zakładką.
Wymiary: 11x15x2,2 cm
Papier: biały i zielony 80 g/m, szyty ręcznie i klejony, 128 kartek
Wyklejki: czerwone, z nadrukowanym autorskim wzorem dzwonków i liści
Oprawa: twarda, grzbiet z okleiny z recyklingu starej książki, reszta w ręcznie robionym papierze klajstrowym w zielone prążki, z dodatkiem złotego brokatu.
Inne: zakładka satynowa w kolorze czerwonym. Papier klajstrowy na okładce jest natarty woskiem pszczelim, posiada niewielkie spękania - z ich powodu wystawiam go po obniżonej cenie, ale mnie by one nie przeszkadzały.

TAGI: #notes ręcznie szyty, #notes w twardej oprawie, #notesik
Rzeczy Silene

Dzień dobry! Mam na imię Olga, ale w sieci zwykle funkcjonuję jako Silene.
Od lat robię notesy - takie, jakich nie mogłam znaleźć dla siebie. To znaczy, że mają nietypowe formaty, kolorowe albo sztywniejsze papiery. To znaczy, że nie mogą być seryjnej produkcji - absolutnie każdy jest inny. To znaczy też, że muszą wytrzymać naprawdę wiele!
Z przyjemnością używam materiałów z recyklingu, lubię też papiery i okleiny ręcznie robione, autorskie, dobrych firm. Wszystko - szycie, klejenie, zdobienie - robię sama od podstaw, dbając o szczegóły.
Oferuję gotowe notesy, takie jak na zdjęciach, o podanych wymiarach. Chętnie jednak porozmawiam o dodatkowej personalizacji niemal każdego egzemplarza (złocenia, kaligrafia, malowanie). Jeśli do jakiegoś notesu zaprojektowałam drukowany wzór wyklejki, plik chętnie prześlę Kupującemu do użytku osobistego. Na życzenie notesy wysyłam w papierowym etui albo pakuję na prezent w cenie zakupu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Rzeczy Silene

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top