1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Ramki
  5.  > Zostaniecie dziadkami! - pamiątkowa mini książeczka (nr 6559163)

ZOSTANIECIE DZIADKAMI! - PAMIĄTKOWA MINI KSIĄŻECZKA

Biała Konwalia

Cena: 29 zł

Dostępnych: 96 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 11,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Taki dzień babci i dziadka pamięta się na zawsze!

Jeśli chcecie poinformować swoich rodziców o tym, że zostaną dziadkami, zbliżający się dzień dziadków będzie idealną do tego okazją! ❤️

Specjalnie na tą okoliczność przygotowaliśmy pamiątkową mini książeczkę w której możecie umieścić zdjęcie USG. Wzruszenie w oczach przyszłych dziadków - gwarantowane!

Książeczka ma 2 "strony" wykonane ze sklejki grubości 3mm. Na froncie znajduje się wianek z napisem, wewnątrz za specjalne sznurki można włożyć zdjęcie USG, dzięki czemu trzyma się stabilnie, bez konieczności użycia kleju (który mógłby uszkodzić naszą wyjątkową pamiątkę).

Wymiary książeczki: 15 x 13cm
Drewniane tabliczki są mocowane ze sobą za pomocą białego bawełnianego sznurka.

Czas realizacji: 1-3 dni robocze

TAGI: #dzień babci i dziadka, #grawer, #pamiątka narodzin, #ramka na zdjęcie usg
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Biała Konwalia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top