1. DecoBazaar
  2.  > zestawienia
  3.  > Sezon rowerowy

Sezon rowerowy (63)

<
1 2 3
>

Sezon rowerowy start!


Kiedy pierwsze wiosenne promienie słoneczne padają przez nasze okna to oznacza, że już niedługo zaczniemy sezon rowerowy. Jednak nim on się na dobre rozpocznie należy się do niego odpowiednio przygotować. Jako pierwsze oczywiście należy oddać rower do serwisu, gdzie specjaliści przeprowadzą profesjonalny przegląd techniczny pojazdu. Następnie możemy zająć się innymi, również istotnymi kwestiami. Na początek sprawdź, czy posiadasz odpowiednie ubrania na rower. Są one niezbędne do długiej jazdy, szczególnie w czasie lata, kiedy pogoda potrafi być zmienna. Oprócz ubrań ważnym wyposażeniem są akcesoria oraz gadżety rowerowe. Dzięki nim możesz naprawdę wiele sobie ułatwić w codziennej jeździe, ale również w tej wyczynowej.

Gadżety rowerowe dla całej rodziny


Kupując gadżety rowerowe w DecoBazaar możesz wybierać wśród oferty dla całej rodziny! Odnajdziesz tutaj duży asortyment, jeżeli chodzi o gadżety rowerowe dla mężczyzn oraz kobiet, a także gadżety rowerowe dla dzieci. Dla rodziców polecamy oferty z plecakami oraz nerkami. Dzięki nim będziecie mieć najpotrzebniejsze rzeczy zawsze szybko przy sobie, co jest niezwykle ważne w rowerowych wycieczkach z dziećmi. Oprócz tego warto zapoznać się z ofertą ubrań na rower. Sprawiają one, że jazda staje się o wiele przyjemniejsza! Koszulki rowerowe są tworzone z oddychających materiałów, dzięki którym ciało nie poci się tak mocno. Dodatkowo zapewniają odpowiednią wentylację ciała. Gadżet, który przyda się zarówno młodszym, jak i starszym to opaski na nogawki. Zabezpieczają one luźne spodnie przed zabrudzeniem oraz wsunięciem się w części roweru. Gdy mowa o bezpieczeństwie, nie moglibyśmy nie wspomnieć o dzwonku rowerowym. To obowiązkowy elementy roweru do jazdy miejskiej. Niestety ulice wielu miast bywała zatłoczone, dlatego dzwonek rowerowy jest tak ważnym elementem, który zabezpieczy nas przed nieprzyjemnym wypadkiem.

Prezent dla rowerzysty


Mając kolarza w swoim otoczeniu zapewne wiesz, jak mocno jest to wciągająca pasja. Fani rowerowych wycieczek mogliby naprawdę setki kilometrów przejechać na swoich dwóch kółkach! Jeżeli ktoś z twojej rodziny lub znajomych ma urodziny i jest fanem kolarstwa, mamy dla ciebie garść świetnych pomysłów na prezent. Gadżety rowerowe to nie jedna rzecz, jaką możesz sprezentować takiej osobie. Bardzo ciekawym pomysłem są różnorodne dekoracje oraz przedmioty codziennego użytku wzbogacone o grafikę w rowery. Przykładowo może to być plakat, zegarek na rękę czy też kubek. Dla osób z dystansem polecamy zabawne dzwonki do rowerów!
Top