1. DecoBazaar
  2.  > zestawienia
  3.  > Wnętrze pełne koloru

Wnętrze pełne koloru (69)

<
1 2 3
>

Przytulne, niekatalogowe wnętrza


Masz wrażenie, że czegoś brakuje w twojej domowej przestrzeni? Być może zaczęłaś zauważać, że stała się ona surowa i chłodna? Obecnie panująca moda na minimalizm i białe wnętrze sprawiła, że bardzo wiele z nas zrezygnowało z kolorów w swoich domach. Jednak takie przestrzenie, choć piękne w katalogu, z czasem stają się dla nas nieprzyjemne i bez życia. Na co dzień, kiedy dodatkowo wokoło dzieje się dużo rzeczy, szczególnie przy dzieciach, minimalistyczne przestrzenie mogą się nie sprawdzić. Na co dzień nasze domy nie wyglądają jak z katalogów, ale to właśnie czyni je prawdziwie przytulnymi i rodzinnymi.

Jak ocieplić wygląd domowej przestrzeni?


Jeżeli zaczęłaś zauważać, że czegoś brakuje w twoim domu być może to czas, aby wypełnić go kolorami. Na początek, jeżeli jeszcze nie jesteś pewna, jak chcesz tego dokonać, warto wybrać jeden lub dwa kolory przewodnie, w których zaczniesz poszukiwać dodatków. To właśnie wszelkiego rodzaju ozdoby są tutaj kluczowe. Dzięki nim możesz w bardzo łatwy sposób dodać kolorów do wnętrza swojego domu. Na początek możesz wybrać bardziej pastelowe i stonowane odcienie, jednak my polecamy te intensywne i rzucające się w oczy, ponieważ to one zrobią całą robotę.
Dodatki, które w bardzo szybki sposób dekorują przestrzeń to różnorodne plakaty oraz obrazy. Ich duże wymiary sprawiają, że nawet białe ściany zaczynają wyglądać ciekawie. Do kolorów, jakie są na plakacie, możesz dobrać inne, bardziej drobne dodatki jak np. makramy, ceramikę lub podkładki na stół.
Dla tych nieco odważniejszych polecamy dodanie koloru przestrzeni dużym elementem, jakim są fotele, pufy, stoliki czy też tapety na ściany. Elementy tego typu będą jednym, głównym wyróżniającym się elementem w twojej przestrzeni. Aby nie stanowił on zbyt dużej przeciwwagi dla stonowanego i minimalistycznego wystroju, warto również dobrać dodatki w kolorach nawiązujących do niego. Tworzenie swojego własnego wnętrza pełnego koloru jest bardzo proste, szczególnie jeżeli masz dyspozycji ofertę sklepu DecoBazaar. Odnajdziesz tu ogrom kolorowych dodatków, które sprawiają, że twój dom będzie bardzo przytulny, a spędzanie w nim czasu będzie czystą przyjemnością.
Top