1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > 100 szt. przypinki ślubne Młoda Para 37 mm (nr 4509303)

100 SZT. PRZYPINKI ŚLUBNE MŁODA PARA 37 MM

inkipinki

Cena: 276 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 23,00 zł / 4,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Autorskie przypinki ślubne dla gości, 100 szt. w rozmiarze 37 mm.

Wyjątkowa okazja, wymaga wyjątkowej oprawy...

Ślubne przypinki są oryginalniejsze niż powszechne, często spotykane na weselach kotyliony na szpilkach. Przede wszystkim dają możliwość umieszczenia na nich dowolnej grafiki, są trwalsze, dzięki temu przetrwają tańce do białego rana!

Istnieje możliwość wyboru kolorystyki, fryzury, dodanie charakterystycznego elementu np. okularów oraz umieszczenie na przypince imion lub daty ślubu. Dodatki oraz kolorystykę możecie wybierać z gotowego Katalogu Elementów i kolorów, dzięki którym łatwo określicie wygląd Pana i Panny Młodej. Po przesłaniu nam wytycznych będziemy mogli wykonać dla Was indywidualny projekt z wyjątkową - bo Waszą - Parą Młodą!

Możecie mieć swoje spersonalizowane przypinki ślubne w trzech prostych krokach:

KROK 1

Wybierzcie strój, dodatki i elementy takie jak np. fryzura, woalka, bukiet ślubny oraz określcie ich kolory zarówno dla postaci Panny, jak i Pana Młodego. Możecie wybierać ze wszystkich, dostępnych w katalogu, a jeśli czegoś nie znajdziecie, nic straconego, zawsze możemy to dla Was, dodatkowo, zaprojektować.

KROK 2

Następnie stwórzcie dla nas listę opisując, punkt po punkcie, wszystkie “elementy składowe" Panny Młodej i Pan Młodego, z pomocą nr oraz nazw jakimi są opisane.

KROK 3

Gotową listę prześlijcie nam, a my na jej podstawie wykonamy dla Was projekt i prześlemy wizualizację ślubnej przypinki.
Po zakupie, a przed realizacją zamówienia otrzymacie od nas projekt do akceptacji (istnieje wówczas jeszcze możliwość naniesienia poprawek).

Zaznaczamy również, że kolory mogą nieznacznie odbiegać od tych widzianych w Katalogu Elementów (jest zależne to od ustawień monitora).

Jeśli interesuje Was inna ilość lub rozmiar przypinek ślubnych skontaktujcie się z nami przez formularz "Zapytaj o szczegóły".

Na zdjęciach możecie zobaczyć nasze przykładowe realizacje oraz Katalog Elementów.

TAGI: #lawenda, #para młoda, #ślubna ozdoba, #wesele
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy inkipinki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top