1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Akwamaryn & Opale & Perły 65CT (nr 6501074)

AKWAMARYN & OPALE & PERŁY 65CT

AlekSandraJewellery

Cena: 380 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Przepiękna i kobieca bransoletka wykonana w całości ze srebra pozłacanego oraz drogocennych minerałów: wysokiej klasy, naturalnych akwamarynów; AAA VS2 "smaczku" bransoletce dodają oponka rzadkiego opalu peruwiańskiego, oraz naturalna perła z platynowo -srebrną poświatą. Długość bransoletki 18cm ( na życzenie dostosuję). Jedyny egzemplarz


VS* VS [Very slightly included – o bardzo nieznacznych niedoskonałościach]. Ta kategoria także podzielona jest na dwa stopnie: VS1 i VS2 i, podobnie jak wcześniej, jedynka oznacza lepszą jakość kamienia. Tutaj znajdziemy kamienie o niewielkich inkluzjach widocznych w różnych stopniu przy dziesięciokrotnym powiększeniu. Najsłabsze kamienie z grupy VS2 miewają skazy widoczne dla doświadczonego oka bez powiększenia. Zwróćcie uwagę, że dopiero tutaj zaczynamy rozmawiać o niedoskonałościach, które może normalnie zobaczyć ludzkie oko.

TAGI: #biżuteria ślubna, #bransoletka pozłacana, #bransoletka z akwamarynem
AlekSandraJewellery

% NA WYBRANE PRODUKTY TYLKO DO ....(wyprzedaż kolekcji)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy AlekSandraJewellery

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top