1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > art deco z...uwaga!!!..orientalną sygnaturą; ) (nr 4654449)

ART DECO Z...UWAGA!!!..ORIENTALNĄ SYGNATURĄ; )

studiolepianka

Cena: 86 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wyjątkowa to rzecz z pewnością. ..Forma, zdobienie są graficzne. ..jak najbardziej nawiązujące do Art deco., ale sygnatura orientalna, Hmmm..wielka, ciekawa, niewiadoma, ...Wyjatkowy wyrób na pewno. Poręczne, wygodne ucho, mocna solidna porcelana, przykrywka z dziurką odpowietrzającą .. i wygodnym uchwytem, Wewnątrz dziurki odsączajace fusy. Forma prosta ponadczasowa. Przykrywka troszkę większa od góry imbryka, nieco jak dach pagody ;)
Imbryk - oryginalny, nie spotykany....no oo. .. I jak zdobiony ;)
Grafika wzoru i kolory orientu. Ceglasta czerwień, złoto i subtelna zieleń na spodzie. ...złocenia na rantach, uchwycie i jako rant wzoru.
Wykończenie satynowo błyszczące.
Szer,15,5 dół 9,5 góra / przykrywki/ 6,5 góra 5,5 wys. Całkowita 13,5 bez przykrywki 11 cm
Stan zachowania - wady fabryczne / pieprze podszkliwne dwa/ i mikro uszczerbek na zieleni . Poza tym bez większych wad. Bdb minus., bowiem tu ważna jest forma ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #art deco, #kolekcja, #orient, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top