1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Australia Design high Quality Tea Towel - Kangoo Australia -cotton (nr 5684556)

AUSTRALIA DESIGN HIGH QUALITY TEA TOWEL - KANGOO AUSTRALIA -COTTON

studiolepianka

Cena: 38 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Zupełnie nowy bieżnik ' domowa ściereczka . AUSTRALIA SOUVENIR ' HIGH QUALITY TEA TOWEL. KANGAROO AUSTRALIA. Sztuka australijskich aborygenów przeniesiona na przedmioty użytku domowego. Cotton.
Tę gatunkową, wielce oryginalną rzecz wyprodukowała firma "BOOMUP" . Ciekawa we wzorach kolorach nadaje się na oryginalny prezent i domowego użytkowania ;) Na stół i do kuchni :)
Nie znam dokładnego rozmiaru,bo jest spięta,ale ma około 61 x 81m Stan zachowania bardzo dobry - z metką - nowy - nie używany. Nadaje się na oryginalny prezent , szczególnie dla miłośnika sztuki aborygenów! )

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #australia, #design, #etniczny, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top