1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Awangardowy pierścień z czystej miedzi. Prezencja! (nr 6788723)
Poradnik prezentowy na Święta 2022

AWANGARDOWY PIERŚCIEŃ Z CZYSTEJ MIEDZI. PREZENCJA!

Langner Design

Cena: 139 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pierścień w awangardowym stylu, który będzie przyciągał wzrok osób w otoczeniu a Tobie doda szyku, prezencji i pewności siebie. Czysta, polska miedź. Wycinany ręcznie z blachy o grubości 2mm, Szlifowany i satynowany. Pierścień nosi się na małym lub środkowym palcu lewej lub prawej dłoni a wycięcie boczne "wchodzi" w palec serdeczny lub środkowy. "Kolec" skierowany może być po skosie w dół lub do góry (jak na foto). Na zdjęciach moja, męska dłoń, tuż po wykonaniu pierścienia:) Na kobiecych palcach będzie prezentował się zdecydowanie lepiej, choć i mężczyzna też może go założyć;) Kolec może być przydatny w wielu sytuacjach;)

Średnica otworu wynosi 18,3mm (rozmiar jubilerski 18) a wycięcie dopasuje się do palca obok. Prezentowany egzemplarz mogę powiększyć do 19,5mm. Inne rozmiary na zamówienie.

Egzemplarz sygnowany moim stemplem. W egzemplarzach na zamówienie mogę go nie wybijać lub wybić dowolny, krótki tekst lub znaki, np grupa krwi, inicjały - pytaj (opcja wybijania za dodatkową opłatą).

Waga: ok. 27g

W gratisie pasek włókniny ściernej do czyszczenia wyrobu.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
UWAGA! W okresie przedświątecznym, od dnia 29.11.2022 do dnia 19.12.2022 do każdego zamówienia dokładam gratis w postaci wyrobu z mojej kolekcji lub spoza niej. Wartość gratisu zależy od kwoty zamówienia, jednak nie będzie mniejsza niż 40zł. Wyrób nie będzie w żaden sposób uszkodzony czy nieatrakcyjny.

TAGI: #awangardowy pierścionek, #miedź
Langner Design

Biżuteria artystyczna (dyplom artysty jubilera) wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, nie stosuję wielkoseryjnej produkcji (np odlewy) wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo)....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top