1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > Biała księga gości, skrzynka na koperty, pudełko na obrączki (nr 6048324)

BIAŁA KSIĘGA GOŚCI, SKRZYNKA NA KOPERTY, PUDEŁKO NA OBRĄCZKI

VictoriaWeddingArt

Cena: 250 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Komplet ślubny, ozdobiony dodatkami w dowolnym kolorze, na który składają się:

Skrzynka na koperty - spersonalizowana (imiona i data), oraz grafika i kokarda dostosowana do kolorów grafiki. Wymiary skrzynki 30x20x15 cm, skrzynka malowana z zewnątrz i w środku wodną farbą akrylową.
Pudełeczko na obrączki - spersonalizowe (imiona i data), ozdobione grafiką oraz kokardą, pudełko malowane z zewnątrz i w środku wodną farbą akrylową, wypełnione dwiema poduszkami, rozmiar 16 x 12 cm
Księga gości spersonalizowana ( imiona i data) format A4 poziomo, udekorowana grafiką i kokardą. Księga zawiera 100 stron o gramaturze 100 g.

TAGI: #biała księga gości, #białe pudełko na obrączki, #fuksjowa księga gości, #fuksjowy komplet ślubny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy VictoriaWeddingArt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top