1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Bransoleta z czystej miedzi. Mobius czyli powodzenie (nr 6498502)

BRANSOLETA Z CZYSTEJ MIEDZI. MOBIUS CZYLI POWODZENIE

Langner Design

W dniach 17.09.2020 - 27.09.2020 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 27.09.2020.

Cena: 125 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 9,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Bransoleta wykonana z rurki miedzianej fi 6mm, kształtowanej, kutej, wyginanej, młotkowanej. W miejscu mocnego zagięcia lutowana srebrem. Kształtem przypomina wstęgę mobiusa. Mobius, kojarzony ze znakiem nieskończoności, według wielu opisów, przywodzi szczęście i dobrobyt. Biżuterię z mobiusem noszą osoby dążące do doskonałości i szczęścia.
Ogniowa oksyda, żadnej chemii. Naturalność ze srogim wykończeniem.
Bransoletę możesz odginać i doginać, dopasowując do swojego nadgarstka czy ramienia. Należy jednak pamiętać, że miedź w ten sposób odkształcana staje się za każdym razem twardsza. Najlepiej ustalić rozmiar po kilkunastu dopasowaniach.
Jak każdy wyrób miedziany, będzie pokrywał się naturalną patyną (zmieniał kolor i ciemniał). Dlatego otrzymujesz w prezencie specjalną ściereczkę (10x12cm) do czyszczenia biżuterii (nie tylko miedzianej).

Wyrób jest sygnowany znakownikiem, zawiera moje nazwisko.

Kupujesz wyrób ze zdjęcia. Rozmiar (obwód wewnętrzny to max 20cm, zmniejszysz go do 18cm) odpowiedni na nadgarstki o obwodzie od 16cm do 19cm.

Chcesz wyrób pod konkretny rozmiar? Napisz!

Waga: 22,4g

Jeśli chcesz opakowanie prezentowe, to napisz.

TAGI: #bransoletka miedziana, #oryginalna, #prezent
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i artystyczne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie.
Nie używam do produkcji elementów z tak zwanego "szajsmetalu".
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać zwykły paragon ręcznie (z pieczątką).
Obecnie wysyłka tylko InPost (paczkomaty lub kurier). Towar wysyłam dwa razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek), jeśli chcesz szybciej - napisz....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top