1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Buty
  4.  > Buty z tatuazem motyl (nr 6206773)

BUTY Z TATUAZEM MOTYL

Doodle Shoes

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Klasyka z charakterem - takie są właśnie nasze Doodle Shoes.

Przedstawiamy model z motylem, cześć na lewym bucie, część na prawym, wykonanym na białym, klasycznym trampku.
Rozmiar obuwia to 38, długość wkładki 24 cm.

Wszystkie trampki posiadają ręcznie malowany wzór

GWARANTUJEMY, że nikt takich nie ma i nigdy nie będzie miał - nie powtarzamy wzorów, a wyobraźnia nasza granic nie zna.

Istnieje możliwość zamówienia konkretnego wzoru na konkretnym rozmiarze, ale zgodnie z regulaminem pkt 4.1.3 buty na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

TAGI: #butyztatuazem, #doodlebutyztatuazem, #doodleshoes, #trampki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Doodle Shoes

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top