1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Aniołki, figurki, rzeźby
  5.  > Byk (nr 6097845)

BYK

PMP CERAMIC

Cena: 56 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 28,00 zł / 5,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Byk – porcelanowa figurka szkliwiona z serii Buffalo. Wykonana ręcznie, tradycyjnymi metodami. Każdy z przedmiotów może różnić się od siebie w niewielkim stopniu.

Wymiary:

Szerokość: 30 mm
wysokość: 50 mm
długość: 66 mm

TAGI: #porcelana, #porcelana.porcelanowy, #tradycyjna, #zwierze
PMP CERAMIC

PMP CERAMIC- Pracownia ceramiki UNIKATOWEJ. Założona przez absolwentkę Wrocławskiego wydziały Ceramiki i Szkła - Patrycję Maćków. Każdy przedmiot nosi miano obiektu, który stanowi jedynie bazę dla charakterystycznych kobaltowych wzorów. Przy użyciu różnych technik, wzór najpierw powstaje na dużych arkuszach papieru. Następnie przenoszony jest za pomocą pędzli, na ceramikę. Wykonanie jednego detalu zajmuje od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Tradycyjne metody wyrobu ceramiki, pozwalają na uzyskanie krzywizn podkreślających indywidualność i unikatowość każdego z obiektów. Wszystkie przedmioty wykonane są od początku do końca ręcznie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy PMP CERAMIC

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top