1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > Cake topper, napis na tort, love. (nr 4666702)

CAKE TOPPER, NAPIS NA TORT, LOVE.

method shop

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Cake topper z napisem love wykonany został ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Jego szerokość to 23 cm, wysokość 24cm, długość samej nóżki 15cm.
Napis w całości pokryty jest złotą farbą, dodatkowo nóżka toppera zabezpieczona została specjalnym lakierem,
który umożliwia kontakt z żywnością.
Zastosowany krój pisma sprawia, że napis wygląda bardzo elegancko.
Dobrze wygląda zarówno w torcie piętrowym jak i w prostym kształcie walca.
Topper zapakowany jest w ozdobne opakowanie, dlatego z powodzeniem można podarować go komuś w prezencie.
Idealny na ślub urodziny, nietypowe okazje i zwyczajne momenty.

TAGI: #elegancki, #retro, #vintage, #złoto
method shop

Celebrujemy chwile.
Każda chwila jest wyjątkowa, my chcemy sprawić, aby niektóre były jeszcze bardziej. Dlatego dostarczamy produkty, w które wkładamy całe swoje serce. Dzięki takim detalom tworzy się historia.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top