DecoBazaar > Biżuteria > Kolczyki > CAMPANULA LATIFOLIA - kolczyki porcelana i srebro (nr 4466785)

CAMPANULA LATIFOLIA - KOLCZYKI PORCELANA I SREBRO

Dorota Oyrzanowska

Cena: 92 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 28,00 zł / 5,60 zł
NOWOŚĆ!!!!!! Kolczyki wykonane z porcelany pariańskiej, ręcznie formowanej i zdobionej specjalnymi woskami, oraz srebra próby 925. Od podstaw wykonane ręcznie w mojej pracowni. Technika pozwala na uzyskanie malarskich efektów przenikania kolorów. Kolczyki są lekkie, niezwykle dekoracyjne, celowo lekko asymetryczne, żeby nadać im organiczna formę. Długość 6 cm, waga kompletu 8 g. Porcelana wypalona w 1250 C, jest wytrzymała, twarda, miejscami przepuszcza delikatnie światło. Na ostatnim zdjęciu pokazane są inne kwiaty z kolekcji.

TAGI: #925, #kolczyki wiszące, #kwiaty, #srebro
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Dorota Oyrzanowska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top