DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Castle - naszyjnik z ametystem i kryształem górskim (nr 5630864)
Poradnik prezentowy

CASTLE - NASZYJNIK Z AMETYSTEM I KRYSZTAŁEM GÓRSKIM

Pociecha Jewelry

Cena: 131 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Niezwykły naszyjnik z wisiorem w surowym stylu.
Wisior powstałe przy pomocy techniki elektroformowania ( proces w którym cząsteczki metalu pod wpływem prądu osadzają się na danym przedmiocie)
Do jego wykonania posłużył mi piękny surowy kryształ górski oraz mały surowy ametyst. Zameczek jak i całość ręcznie formowana i poddana elektroformowaniu.
Wisior pokryłam patyną antyczną która wydobyła trójwymiarowy charakter pracy oraz piękną farbą jubilerską w kolorze zielonej patyny miedzi.
Wisior zawiesiłam na sznurku jubilerski zaopatrzonym w ręcznie robione zapięcie.
Obwód naszyjnika to ok 60 cm.
Wymiary wisiora to 5,7 x 2,7 cm.
Projekt autorski wisior powstał w pojedynczym egzemplarzu.

TAGI: #ametyst, #elektroformowanie, #kryształ górski, #surowa forma
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pociecha Jewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top